Aqua aerobik

Gimnastyka

Joga

Cykliści

Kolejne rozgrywki za nami. Jest grudzień 2023 roku. Zwycięzcami tego turnieju zostali: Teresa Pacholczyk w grupie kobiet i Bogdan Pacholczyk w grupie mężczyzn. Srebrnymi medalistami zostali: Irena Paluszkiewicz w grupie kobiet i Roman Paluszkiewicz w grupie mężczyzn. Jak widać małżeństwa górą. Trzecie miejsce w grupie kobiet zdobyła Bogumiła Poczta a w grupie mężczyzn Tomasz Błażejewski.

Zwycięzcami rozgrywki o Puchar Prezesa zostali Teresa i Bogdan Pacholczykowie. Gratulujemy.

XI Senioralny Turniej Kręglarski

25 marca 2023 r. zakończył się kolejny , już X Senioralny Turniej Kręglarski. Tym razem rywalizowały 23 osoby. W grupie kobiet zwyciężyła Irena Paluszkiewicz, która osiągnęła 804 punkty. Za nią uplasowała się Bożena Baranowska z 780 punktami a trzecie miejsce należy do Barbary Kończak 772 punkty. W grupie mężczyzn triumfował Bogdan Pacholczyk, który osiągnął 1052 punkty, drugie miejsce przypadło Romanowi Paluszkiewiczowi z 870 punktami a trzecim miejscem może pochwalić się Leszek Sadowski - 722 punkty/ tylko 3 rundy/. Gratulacje dla wszystkich grających i do spotkania w jesiennej rundzie

X Senioralny Turniej w Kręgle za nami

Już wszystko wiadomo. Wczoraj 1 grudnia odbyły się rozgrywki o Puchar Prezesa UTW. Turniej wygrali: Bożena Baranowska , która zdobyła 132 punkty, oraz Bogdan Pacholczyk , który uzyskał aż 146 punktów. Brawa dla zwycięzców. W części uroczystej spotkania wręczono również medale i dyplomy dla liderów całego IX Turnieju Ligii Senioralnej : Marii Tosiak Jankowskiej- złoty medal, Bogumile Poczcie- srebrny medal, Bożenie Baranowskiej - medal brązowy. Wśród mężczyzn wyróżnieni zostali: Leszek Sadowski - złoty medal, Bogdan Pacholczyk - srebrny medal i Roman Paluszkiewicz - brazowy medal

Finał II półrocza 2022 r. oraz rozgrywki w kręgle o puchar prezesa UTW

Informacje na temat zdrowego żywienia, zdrowego stylu życia, jakości artykułów spożywczych, znaczenia zbilansowanej diety oraz aktywności fizycznej i wiele innych czerpaliśmy ze spotkań z dietetyczką. Spotkania te odbywały się w sali Nova Kinova w Krotoszynie, oraz w bibliotece w Zdunach.

Czy odżywiamy się prawidłowo

Teraz o zwycięzcach: w VIII Senioralnym Turnieju Kręglarskim , w grupie kobiet zwyciężyły:
III miejsce - Sylweter Jankowski
Niezwykle emocjonujące były rozgrywki o Puchar Prezesa UTW w dniu 07.04.2022 R.. Do ostatniej chwili ważyły się losy zwycięstwa i tak, z kobiet najlepsza była i puchar zdobyła Alicja Witkowska, a wśród mężczyzn puchar przypadł Włodzimierzowi Spruchowi. Oboje, po raz pierwszy od początków rozgrywek osiągnęli taki sukces. Gratulacje dla wszystkich grających oraz zwycięzców.

Podsumowanie Senioralnego Turnieju w Kręgle, oraz rozgrywka                              o Puchar Prezesa UTW

07.04.2022. Tak graliśmy, spójrzcie na nasze skupienie, przybieranie odpowiedniej pozy w celu osiągnięcia najlepszego wyniku, na zainteresowanie tym, jak kto rzuca. To czas spędzony na super zabawie, wzajemnym wspieraniu, wspólnych żartach. Wspaniała grupa

Wśród kobiet: I miejsce - Bogumiła Poczta  - 1127 pkt.

II miejsce - Bożena Baranowska - 953 pkt.

III miejsce - Maria Tosiak Jankowska - 898 pkt.

Wśród mężczyzn: I miejsce - Bogdan Pacholczyk - 1146 pkt.

II miejsce - Włodzimierz Spruch  - 999 pkt.

III miejsce - Sylwester Jankowski - 871 pkt.

Turniej trwał przez kolejne 5 tygodni.

Finał VIII Senioralnego Turnieju Kręglarskiego

VII Finał Senioralnego Turnieju Kręglarskiego UTW rozstrzygnięty

14.10.2021 r. zakończyły się rozgrywki VII Senioralnego Turnieju UTW w Krotoszynie.

Zwyciężczynią w grupie kobiet jest Dorota Stach, która uzyskała 966 pkt. , II miejsce zajęła Maria Tosiak-Jankowska z 952 pkt. a III miejsce wywalczyła Paluszkiewicz Irena z 878 pkt.
Zwycięzcą w grupie mężczyzn jest po raz kolejny Pacholczyk Bogdan , który zdobył 1069 pkt., II miejsce zajął Jerzy Krawczyk z 993 pkt. a III miejsce wywalczył Włodzimierz Spruch z 983 pkt.
Jak widać rywalizacja była zacięta a różnice w punktach niewielkie.
Najlepsza w tych rozgrywkach jest miła atmosfera jaka panuje podczas tych spotkań, zero zawiści, wzajemne kibicowanie, mnóstwo śmiechu.

Turniej senioralny UTW za II półrocze 2021 r.

30.09.2021 r.W obawie przed kolejną falą zakażeń i bez zbędnej zwłoki rozpoczęliśmy kolejny turniej gry w kręgle. Za nami dwa czwartki w których prowadziliśmy naszą rywalizację. W grupie kobiet prym wiedzie Maria Tosiak- Jankowska - 399 pkt., drugie miejsce Barbara Kończak - 386 pkt. i trzecie miejsce Dorota Stach - 372 pkt.

Wśród mężczyzn przoduje jak zwykle Bogdan Pacholczyk - 497 pkt. , drugim jest Jerzy Krawczyk z 408 punktami .

Dwie osoby otrzymały taką samą ilość punktów, są to : Włodzimierz Spruch i Stanisław Wawrzynowicz mający po 382 punkty.

Rozgrywki o Puchar Prezesa UTW 02.09.2021 r.

Minął kolejny tydzień i dzisiaj, zgodnie z tradycją odbyły się rozgrywki o Puchar Prezesa. Zwycięzcą został Leszek Sadowski. Oprócz pucharu wręczone zostały dyplomy i medale zwycięzców Senioralnego Turnieju Kręglarskiego.

Finał Senioralnego Turnieju Kręglarskiego UTW z 02.09.2021 r.

Dzisiejszy finał Senioralnej Ligii Kręglarskiej przedstawia się następująco: Mistrzynią w grupie kobiet została Dorota Stach z 976 punktami, drugie miejsce przypadło Bożenie Baranowskiej , która uzyskała 962 punkty, trzecie miejsce zajęła Barbara Kończak - 925 punktów.

Mistrzem  w grupie mężczyzn został Pacholczyk Bogdan, który zgromadził 1178 punktów, drugim był Stanisław Wawrzynowicz z 824 punktami a trzecim został Włodzimierz Spruch uzyskując 746 punktów.

Pozostali zawodnicy uzyskali również wspaniałe wyniki i gdyby nie nieobecność/ usprawiedliwiona/ na niektórych zajęciach, kto wie jak wyglądałby ten finał.

Wyniki po dwóch rundach rozgrywek turnieju z dnia 17.06.2021 r.

Uczestnicy rozgrywek dzisiejszego dnia popisali się uzyskaniem wysokiej punktacji. Po dwóch rundach rozgrywek wśród kobiet przoduje Maria Tosiak-Jankowska - 450 pkt, drugie miejsce zajmuje Bogumiła Poczta - 427 pkt., trzecie miejsce Dorota Stach - 418 pkt.

U panów nie ma wielkich niespodzianek, bo jak zwykle pierwsze miejsce zajmuje Bogdan Pacholczyk- 510 pkt., tuż za nim Sylwester Jankowski - 379 pkt. i trzeci Stanisław Wawrzynowicz z 375 punktami.

Ranking czwartkowych rozgrywek z 09.06.2021

To jedne z pierwszych spotkań po obostrzeniach spowodowanych panującą epidemią, tak ,że radość ze spotkania była widoczna.

W grupie kobiet I miejsce przypadło Dorocie Stach, II miejsce wywalczyła Bogumiła Poczta a III miejsce zdobyła  Maria Tosiak Jankowska.

W grupie mężczyzn jak zwykle zwyciężył Bogdan Pacholczyk, II miejsce zajął Jerzy Krawczyk a III przypadło Sylwestrowi Jankowskiemu.

Zwycięzcy senioralnego Turnieju Kręglarskiego z II półrocze 2019 r.

Poniżej tegoroczni zwycięzcy senioralnego Turnieju Kręglarskiego za II półrocze 2019 r.  W grupie kobiet prym wiodły: Teresa Pacholczyk, Bogumiła Poczta i Magdalena Sadowska.  W grupie mężczyzn zwyciężyli: Bogdan Pacholczyk i Sylwester Jankowski.