Gimnastyka

Joga

Cykliści

 

 

 

 

 

 

Terapia tańcem

 

Aerobik

 

Aqua aerobik

 

 

     

       O nas                  

 

 

                      projekty            uchwały

 

 

 

 

Terapia mózgu

Zajęcia z

fizjoterapeutą

 

 

 

     Malarstwo           Florystyka       Ceramika

 

 

Malarstwo

Ceramika

 

 

 

Kręgle

 

Dietetyka

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU w Krotoszynie

ul.Zdunowska 12, tel. 661 111 998, 880 010 865,   e-mail: utw.krotoszyn@gmail.com

Zdjęcie i logo P.W.Płócienniczak

Biuro czynne w środy w godz. 10.00 - 11.00

Aktualności

Imprezy oko-licznościowe   Wycieczki

 

 

Strona główna

 

Zwycięzcy senioralnego Turnieju Kręglarskiego z II półrocze 2019 r.

Poniżej tegoroczni zwycięzcy senioralnego Turnieju Kręglarskiego za II półrocze 2019 r.  W grupie kobiet prym wiodły: Teresa Pacholczyk, Bogumiła Poczta i Magdalena Sadowska.  W grupie mężczyzn zwyciężyli: Bogdan Pacholczyk i Sylwester Jankowski.

 

Ranking czwartkowych rozgrywek z 09.06.2021

To jedne z pierwszych spotkań po obostrzeniach spowodowanych panującą epidemią, tak ,że radość ze spotkania była widoczna.

W grupie kobiet I miejsce przypadło Dorocie Stach, II miejsce wywalczyła Bogumiła Poczta a III miejsce zdobyła  Maria Tosiak Jankowska.

W grupie mężczyzn jak zwykle zwyciężył Bogdan Pacholczyk, II miejsce zajął Jerzy Krawczyk a III przypadło Sylwestrowi Jankowskiemu.

Wyniki po dwóch rundach rozgrywek turnieju z dnia 17.06.2021 r.

Uczestnicy rozgrywek dzisiejszego dnia popisali się uzyskaniem wysokiej punktacji. Po dwóch rundach rozgrywek wśród kobiet przoduje Maria Tosiak-Jankowska - 450 pkt, drugie miejsce zajmuje Bogumiła Poczta - 427 pkt., trzecie miejsce Dorota Stach - 418 pkt.

U panów nie ma wielkich niespodzianek, bo jak zwykle pierwsze miejsce zajmuje Bogdan Pacholczyk- 510 pkt., tuż za nim Sylwester Jankowski - 379 pkt. i trzeci Stanisław Wawrzynowicz z 375 punktami.

 

Finał Senioralnego Turnieju Kręglarskiego UTW z 02.09.2021 r.

Dzisiejszy finał Senioralnej Ligii Kręglarskiej przedstawia się następująco: Mistrzynią w grupie kobiet została Dorota Stach z 976 punktami, drugie miejsce przypadło Bożenie Baranowskiej , która uzyskała 962 punkty, trzecie miejsce zajęła Barbara Kończak - 925 punktów.

Mistrzem  w grupie mężczyzn został Pacholczyk Bogdan, który zgromadził 1178 punktów, drugim był Stanisław Wawrzynowicz z 824 punktami a trzecim został Włodzimierz Spruch uzyskując 746 punktów.

Pozostali zawodnicy uzyskali również wspaniałe wyniki i gdyby nie nieobecność/ usprawiedliwiona/ na niektórych zajęciach, kto wie jak wyglądałby ten finał.

Rozgrywki o Puchar Prezesa UTW 02.09.2021 r.

Minął kolejny tydzień i dzisiaj, zgodnie z tradycją odbyły się rozgrywki o Puchar Prezesa. Zwycięzcą został Leszek Sadowski. Oprócz pucharu wręczone zostały dyplomy i medale zwycięzców Senioralnego Turnieju Kręglarskiego.

Turniej senioralny UTW za II półrocze 2021 r.

30.09.2021 r.W obawie przed kolejną falą zakażeń i bez zbędnej zwłoki rozpoczęliśmy kolejny turniej gry w kręgle. Za nami dwa czwartki w których prowadziliśmy naszą rywalizację. W grupie kobiet prym wiedzie Maria Tosiak- Jankowska - 399 pkt., drugie miejsce Barbara Kończak - 386 pkt. i trzecie miejsce Dorota Stach - 372 pkt.

Wśród mężczyzn przoduje jak zwykle Bogdan Pacholczyk - 497 pkt. , drugim jest Jerzy Krawczyk z 408 punktami .

Dwie osoby otrzymały taką samą ilość punktów, są to : Włodzimierz Spruch i Stanisław Wawrzynowicz mający po 382 punkty.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

VII Finał Senioralnego Turnieju Kręglarskiego UTW rozstrzygnięty

14.10.2021 r. zakończyły się rozgrywki VII Senioralnego Turnieju UTW w Krotoszynie.

Zwyciężczynią w grupie kobiet jest Dorota Stach, która uzyskała 966 pkt. , II miejsce zajęła Maria Tosiak-Jankowska z 952 pkt. a III miejsce wywalczyła Paluszkiewicz Irena z 878 pkt.
Zwycięzcą w grupie mężczyzn jest po raz kolejny Pacholczyk Bogdan , który zdobył 1069 pkt., II miejsce zajął Jerzy Krawczyk z 993 pkt. a III miejsce wywalczył Włodzimierz Spruch z 983 pkt.
Jak widać rywalizacja była zacięta a różnice w punktach niewielkie.
Najlepsza w tych rozgrywkach jest miła atmosfera jaka panuje podczas tych spotkań, zero zawiści, wzajemne kibicowanie, mnóstwo śmiechu.

Finał VIII Senioralnego Turnieju Kręglarskiego

07.04.2022. Tak graliśmy, spójrzcie na nasze skupienie, przybieranie odpowiedniej pozy w celu osiągnięcia najlepszego wyniku, na zainteresowanie tym, jak kto rzuca. To czas spędzony na super zabawie, wzajemnym wspieraniu, wspólnych żartach. Wspaniała grupa

Wśród kobiet: I miejsce - Bogumiła Poczta  - 1127 pkt.

                       II miejsce - Bożena Baranowska - 953 pkt.

                       III miejsce - Maria Tosiak Jankowska - 898 pkt.

Wśród mężczyzn: I miejsce - Bogdan Pacholczyk - 1146 pkt.

                             II miejsce - Włodzimierz Spruch  - 999 pkt.

                             III miejsce - Sylwester Jankowski - 871 pkt.

Turniej trwał przez kolejne 5 tygodni.